Miradu
projekt logo

Kuchnie premium na zamówienie to główna działalność marki Miradu. Firma pochodząca od marki Dubiński z wieloletnią historią i bogatym doświadczeniem, zwróciła się do nas o projekt logo wraz z Księga Znaku.

Przewagą Miradu jest szybki termin realizacji, design, powiązania z marką premium i historią z nią związaną oraz prosta i szybka kompleksowa obsługa.

Idea

Znak chcieliśmy zaprojektować jako minimalistyczny i charakterystyczny. W dynamicznym pomyśle na logo zawarliśmy kilka potrzeb – przede wszystkim mebel, szuflada, jako element znajdujący się w każdej zabudowie kuchennej, wymiar – reprezentacja tego, że meble są przygotowywane „na miarę”, które mogą się dynamicznie zmieniać, radość – pozytywna energia, która jest jednym z elementów znaku oraz kompozycja litery „M” – sygnet wpisuje się w kształt zbliżony do pierwszej litery z nazwy.

Responsywne logo

Użycie logo zakłada stosowanie sygnetu w różnych kompozycjach i w różnych proporcjach w zależności od potrzeb, zastosowanych materiałów i wszelkich okoliczności. Już na poziomie języka wizualnego marki możemy zakomunikować w ten sposób otwartość i dostosowanie się do potrzeb klienta.

STUDIO SPECTRO

design:
Kacper Kruszewski

Studio Graficzne Gdańsk, Sopot, Trójmiasto
+48 578 086 729
ul. Goyki 3, Sopot
hello@studiospectro.pl

atrakcje sopot