/ IDENTYFIKACJA WIZUALNA firmy, instytucji / PROJEKTOWANIE

Piękne i funkcjonalne identyfikacje wizualne

Specjalizujemy się w projektowaniu całościowych systemów identyfikacji wizualnych firm i instytucji. Tworzymy spójny i prawdziwy język marki. Na tym się znamy.

Zakres prac studia przy tworzeniu identyfikacji wizualnej
Koncepcja

Nie da się zaprojektować jakiegokolwiek materiału, bez wcześniejszego przepracowania go koncepcyjnie. Dzięki temu system, czy język identyfikacji będzie przewidywał szereg zależności i będzie wewnętrznie spójny.

Brandbook

Tworzymy Księgi Identyfikacji Wizualnej oraz Księgi Znaku. Wymienione materiały, to nic innego, jak dokumenty, w których opisuje się zasady użytkowania znaku i identyfikacji, gdzie wytyczne i systemy je określające są uporządkowane i racjonalne.

Podstawowe elementy identyfikacji

W pakiecie podstawowego języka identyfikacji wizualnej oprócz koncepcji projektujemy, m.in. papier firmowy, wizytówki, wzory ofert i koperty. Mogą to być również inne elementy, ale zazwyczaj jest to pakiet, którego potrzebuje na starcie każda firma.

Social media

W dzisiejszych czasach bardzo często tworzymy wizerunek marki, który przenosimy na kanały social mediowe. Są to np. zdjęcie w tle, dedykowane zdjęcia profilowe, szablony postów czy stories.

Uszlachetnienia w druku

Znamy się także na uszlachetnieniach i papierach ozdobnych. Mamy wiele wzorników, z których korzystamy podczas procesu projektowego, i które chętnie zaprezentujemy na spotkaniu.

Zajmujemy się projektowaniem, nie produkowaniem.
#identyfikacja_wizualna #identyfikacja_graficzna #projektowanie #gdańsk #gdynia #warszawa

Porozmawiajmy o Twojej nowej identyfikacji wizualnej

napisz do nas

A może potrzebujesz jeszcze strony www? 

zobacz nasze realizacje