Projekt strony www
Biżuteria Motyle

Oryginalna biżuteria potrzebuje unikatowej oprawy, dlatego też zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, jako odpowiedź na zgłoszenie właścicieli marki Motyle.

Sopocka pracownia jubilerska wytwarza biżuterię ręcznie, a każdy egzemplarz jest unikatowy. Powstała dla tego brandu strona internetowa musiała więc również powstać w oryginalnym, nietuzinkowym, eleganckim klimacie.

STRONA ZE SKLEPEM

Layout strony internetowej połączonej ze sklepem, w minimalistycznej estetyce prezentuje wszystkie produkty. Podkreślając niepowtarzalność biżuterii, zastosowaliśmy dość asymetryczny układ strony, wypełniony również drobnymi smaczkami w postaci dodatkowych elementów graficznych. Całość dopełniają delikatne animacje, które odkrywamy przemieszczając się pomiędzy poszczególnymi fragmentami.

ZOBACZ

IDEA

Pastelowe, lekko zgaszone kolory w tle, jak i na licznych aplach podkreślają elegancję wyrobów. Stworzone na bazie outline’u i delikatne elementy funkcjonalne strony, takie jak buttony, strzałki, itd. nie przyćmiewają pierwszorzędnej roli produktu. Duża ilość zdjęć, w tym te szczególnie ukazujące detale biżuterii, pokazuje na prestiż i wysoką jakość – wskazują odbiorcy, że nie jest to produkt masowy, jedynie dla wybranych i wymagających, oddając tym samym główne przesłanie marki.

STUDIO SPECTRO

art direction:
Gosia Macioch

design:
Gosia Macioch
Weronika Jastrzemska

Studio Graficzne Gdańsk, Sopot, Trójmiasto
+48 578 086 729
ul. Goyki 3, Sopot
hello@studiospectro.pl

atrakcje sopot