LOGO I IDENTYFIKACJA WIZUALNA
LEKARZ GINEKOLOG

Pani lekarz ginekolog z Gdańska poprosiła nasze studio graficzne o zaprojektowanie dla jej gabinetu ginekologicznego logo, wizytówek, papieru firmowego i notesu. Niezwykle rzadko mamy okazję zająć się projektowaniem na miarę personal brandingu. Nasza klientka miała bardzo nowoczesne podejście estetyczne, co dało nam dużą swobodę projektową w nurcie bardzo nowoczesnych znaków.

W nurcie minimalizmu i ponadczasowej zasady „less is more” zaprojektowaliśmy wyjątkowy sygnet i oparliśmy się o specyficzna kolorystykę. Mocny odcień malinowego koloru bordo połączyliśmy z chłodną szarością. Do tego dobraliśmy geometryczny krój pisma umiejscowiony w oryginalny sposób wobec sygnetu. Całość tworzy niezwykle oryginalną całość, którą uzupełniliśmy papierami barwionymi w masie od Papierowego Dizajnu.

Zdjęcia dzięki uprzejmości drukarni Prinstacja.

projektowanie logo Gdańsk studio graficzne
studio graficzne projekt loog

KONCEPCJA WIZUALNA

Naszą główną ideą, która przyświecała nam w tworzeniu identyfikacji było wyróżnienie Klientki na rynku trójmiejskim. Chcieliśmy również zobrazować profesjonalizm i jakość usług lekarskich we wdzięcznej, kobiecej formie.

Design is the art of planning, and it is the art of making things possible.
PAULA SCHER

STUDIO SPECTRO

art direction:
Gosia Macioch

design:
Patrycja Filipowicz

Studio Graficzne Gdańsk, Sopot, Trójmiasto
+48 578 086 729
ul. Goyki 3, Sopot
hello@studiospectro.pl

atrakcje sopot