REDESIGN LOGO I IDENTYFIKACJA WIZUALNA
ZIEMANN HD

Powszechne przekonanie, że każdy z nas jest inny i widzi piękno w różnych aspektach codziennego życia, zaowocowało wieloma stylami i kolekcjami mebli Ziemann Home Decor. Drewno to dla wyjątkowy i luksusowy materiał, dzięki któremu wyrażają swoją pasje i inspiracje.

Odwiedź stronę

Nowa jakość

Mieliśmy zaszczyt zamknąć wizję i inspiracje klienta w projektach redesignu znaku, identyfikacji wizualnej, akcydensach, katalogach, stronie internetowej i innych elementach języka wizualnego.

Luksus i wyjątkowość

W identyfikacji wizualnej uwzględniliśmy wysoką jakość papierów dobranych do całości języka wizualnego oraz zimne złota tłoczone folią.

Dedykowane projekty każdego elementu

Pochyliliśmy się w koncepcji tej identyfikacji nad każdym potrzebnym elementem – także nad zawieszkami, które zawisną na meblach w showroomach.

Koncepcja identyfikacji

Oparliśmy się o odcienie dwóch kolorów: złota i zieleni. Kojarzą się one z królewskimi kolorami i luksusem. Dobraliśmy do tego bezszeryfową dwuelementową typografię w dwóch alternatywnych wersjach. Całość oparliśmy o grid wynikający z sygnetu i wokół niego budowaliśmy layouty.

Studio Graficzne Gdańsk, Sopot, Trójmiasto
+48 578 086 729
ul. Goyki 3, Sopot
hello@studiospectro.pl

atrakcje sopot